O NAS

Specjalizujemy się w branży TSL

zdjęcie prezentacyjne 1

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją personalną specjalizującą się w rekrutacji oraz selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla dla branży TSL– transport/spedycja/logistyka.

Naszym celem jest pomoc w ulepszaniu strategii rekrutacyjnych w przedsiębiorstwach TSL oraz budowanie pozytywnego wizerunku agencji Grow Up Polska.

Nazwa Grow Up Polska oznacza ciągły wzrost oraz rozwój. Są to wartości, przy których każdego dnia stawiamy wykrzyknik w naszej pracy. Dzięki zastosowaniu podejścia zgodnego z naszą nazwą nasi partnerzy otrzymują unikatowe na polskim rynku podejście do usług związanych z HR.

zdjęcie prezentacyjne 2

Nasz zespół

Nasz zespół, to ludzie których zaangażowanie, wiedza oraz doświadczenie pozwala na świadczenie usług o najwyższej jakości. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Stosując nowoczesne metody rekrutacji docieramy do kandydatów, których pozyskanie bez specjalistycznej agencji personalnej jest często bardzo utrudnione.

Podstawą naszych działań jest szczegółowe określenie potrzeb klienta oraz dopasowanie pracownika o odpowiednich kwalifikacjach na wyznaczone stanowisko.

zdjęcie prezentacyjne 2

Co nas wyróżnia

  • skupienie się na wysokiej jakości świadczonych usług,
  • niekonwencjonalne metody rekrutacji i selekcji pracowników,
  • szczegółowa analiza potrzeb każdego klienta,
  • gwarantując najwyższą satysfakcję za nasze usługi opłatę pobieramy dopiero po wdrożeniu proponowanych przez nas rozwiązań personalnych.

Success fee

Nie ryzykujesz! Płać tylko
za rezultaty

Brak wyłączności

Bądź niezależny

Umowy szyte na miarę

Wychodzimy poza schematy.
Warunki współpracy
dopasowujemy do potrzeb klienta

Gwarancja

Kandydat nie spełnił Twoich
oczekiwań? Będziemy szukać do
skutku

Precyzujemy potrzeby

Zdobądź pracownika z umiejętnościami, których potrzebujesz

Bezpłatna wycena

Nie jesteś do niczego zobowiązany! Sprawdź nasze konkurencyjne ceny